Угода користувача на надання та обробку данних

ZOУВАГА! ПЕРЕД ПЕРЕГЛЯДОМ ЦЬОГО САЙТУ УВАЖНО ПРОЧИТАЙТЕ ЦІ УМОВИ.
ЯКЩО ВИ НЕ ЗГІДНІ З ЦИМИ УМОВАМИ, НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ ЦЕЙ САЙТ.

Реєструючись і оформляючи замовлення на сайті psyspace.in.ua, Ви погоджуєтесь з умовами користування цим сайтом.


ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

Виконуючи вимоги Закону України «Про захист персональних даних», Ви даєте згоду Продавцю, а також його відокремленим підрозділам, на обробку своїх персональних даних з метою забезпечення реалізації цивільно-правових відносин, надання/отримання та здійснення розрахунків за придбані товари/послуги, в тому числі -  шляхом кредитування.


Ви підтверджуєте, що Ви повідомлені (без додаткового письмового повідомлення) про права, встановлені Законом України «Про захист персональних даних» та мету збору даних.

Ви також погоджуєтесь з тим, що Продавець має право надавати доступ та передавати Ваші персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень, не змінюючи при цьому мети їх обробки. В тому числі -  на перевірку зазначеної в даній Заявці інформації, та не заперечуєте про передачу для можливого необхідного з'ясування даної інформації третім особам, під якими розуміються: фінансові установи, колекторські компанії, оператори мобільного та поштового зв’язку, інші фізичні та/або юридичні особи.

Ви не заперечуєте щодо перевірки інформації у відповідних бюро кредитних історій з метою з’ясування відомостей, які стосуються виконання Вами взятих на себе зобов’язань по договорах (в т.ч. кредитних). Тим самим розуміючи, що об’єм інформації, яка буде перевірятися, може включати в себе інформацію, яка стосується банківської таємниці, і з’ясування її буде повною та достатньою для розуміння Вашого соціального, майнового стану, платоспроможності та несення можливої подальшої майнової відповідальності, у випадку її необхідності.

ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ

Сайт psyspace.in.ua (далі PsySpace®) дозволяє Вам переглядати і завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження Вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах та будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді, або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Матеріали і послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. PsySpace® не гарантує точності і повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті. PsySpace® в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали та послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. У разі старіння матеріалів і послуг на цьому Сайті PsySpace® не зобов'язується оновлювати їх. PsySpace® за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

РЕЄСТРАЦІЯ НА САЙТІ

Реєструючись на Сайті, Ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе та свої контактні дані.

В результаті реєстрації Ви отримуєте обліковий запис, за безпеку якого несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії, які проводяться під Вашим обліковим записом на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних Ви зобов'язуєтеся повідомити про це нас.

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК ТА КОМЕНТАРІ

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, Ви несете відповідальність, якщо дане повідомлення є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також якимось іншим чином порушує чинне законодавство України.

Ви погоджуєтесь, що будь-яке Ваше повідомлення PsySpace® може видаляти без Вашої на те згоди, а також безкоштовно використовувати на свій розсуд. PsySpace® не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами сайту.

By BMO

Time to read

minutes

  A      a
Read so far
Published 1 year 6 months ago
Last updated 9 months 1 week ago